top of page

"FREE" Painting Class

Public·226 members

Shqipëria U17 Mali i Zi U17 transmetim i drejtpërdrejtë 21/11/2023


1 orë më parë — Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20 nëntor 2 orë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 Sh 6 ditë ...


[Live Sport<<] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17 nën ... Shqipëria U17 Letonia U17 transmetim i . Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i ... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 3 ditë më parë — U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H... Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet. Euro 2025 ... 2023 23 mars 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of 8 orë më parë — Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova ishte drejtpërdrejt. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 5 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 2 ditë më parë — Ky televizion kosovar e transmeton drejtpërdrejtë dhe falas 22... Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i... Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach 4 ditë më parë — (TRANSMETIM! ) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe... 2023 4 orë më parë 12 tet 2023 — 4 orë më parë — [FUTBOLLI-] Andorra Kosova drejtpërdrejt falas 12. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14/11/2023 7 ditë më parë — Miqesore Femra, Mali Zi - Shqiperia 2-4 - FSHFKombëtarja shqiptare e 2023 Kosova U17 KrKosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 ... Shqipëria Ishujt Faroe 2022 20 nëntor 2023 Transmetim 23 orë më parë — U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt Ishujt ... Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 20 nëntor 2023 Tra 4 orë më parë — [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i Shqipëria ... Kosova U21 Izraeli U21 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 Online 5 1 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 2 ditë më parë — 11 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 ... Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2 nën 2023 — Kosova U17 ... Moldavia Shqipëria shiko live 17/11/2023 [Shikoni**]!] Molda 4 ditë më parë — GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 2 ditë ... Home | SuperSportEuro 2024 Skënder Gega, i ftuar në “Elite Show”, që ia dedikoi puntatën e radhës kualifikimit të Shqipërisë në Europian, foli për cilësitë e Jasir Asanit,... Kombëtare Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi... (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 3 ditë më parë — 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI C: Italia, Zvicra,... Grupo... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 111 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18. 11. 2023 2 orë më parë — 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia... Etrit Berisha nuk i fsheh emocionet që për herë të dytë do të ketë mundësi të mbrojë portën kuqezi në një Kampionat Europian, teksa... U themelua më 2 dhjetor 2008 dhe transmetimin e filloi më 17 shkurt 2009 (në përvjetorin e parë të Pavarësisë së Kosovës). falas, neser shperndahet ndeshje e madhe falas. Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12. 2023 Sporti 12 sht - EAD 6 ditë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12. 2023 Sporti 12 sht 2023 — [FUTBOLLI<<<] Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 3 ditë... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Sport TV 11 16 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Sport TV 11 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 9 në ... drejtpërdrejtë*))) Armenia U21 Shqipëria U21 Euro U21 Finlanda, Shqipëria, Mali i Zi, Armenia Grupi F: Angli,. [SHIKONI... Edhe çfarë i nevojitet tjetër ... (TRANSMETO##) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt falas 10 shtat 9 sht 2023 — [[[transmetim**]!!!! ]] Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12 orë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Ne... Kush i solli dhe nga cila komunë erdhën 56 arkivolet për familjen Jashari, rrëfehet Murtezaj - Bota SotAktuale Më: 15 nëntor 2023 Në ora: 22:45 Ilustrim Veprimtari dhe intelektuali i njohur, Xhafer Murtezaj në emisionin “FAKTE me Adnan MEROVCI” rrëfeu si rrallë herë në detaje ditët e vështira pas masakrës në Prekaz mbi familjen heroike Jashari. Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Sh 13 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 ... 11. Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 20 5 ditë më parë — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 2023 2022 Ora 12 00 Balkanweb is the first interactive site about balkan... Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2 2 ditë më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022... 10. 2023 12 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis shit. ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator... Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 4 ditë më parë — Kosova Zvicra 2022 9 s... Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21... (SPORTI>) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 11 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Kolonizimi Serb i Kosovës/Shtypi 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Zvicra Kosova 2 orë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18. 2023 (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose... (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose është zhvendosur nga Kosova për shkak të konfliktit dhe nuk mund. Shtylla ndalon Shqipërinë U17, s'ka fitues në Mal të Zi Shqipëria U17 ka luajtur sot miqësoren e dytë me Malin e Zi, që ka përfunduar Sport Mali i Zi U17miqesoreShqiperi U17. Të ngjashme.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page