top of page

"FREE" Painting Class

Public·216 members

((СПОРТ ТВ!!)) Напредак Чукарички uživo prenos 22 новембар 2023

7. 10. 2023. — FK Čukarički FK Voždovac резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 8. окт 2023. у 15:30 GMT у Mozzart Bet ...

ФК Црвена звезда - Насловна21. 11. 2023. У новом издању серијала “Звезда ТВ” имаћете прилику да видите како је у Музеју стадиона “Рајко Митић” изгледало свечано отварање... 0 21. 2023. ФК Црвена звезда у суботу, 25. новембра од 16 часова гостује Војводини на стадиону “Карађорђе” у оквиру 16. кола Суперлиге Србије.... 0 Током новембарског репрезентативног циклуса шесторица играча Црвене звезде, који се налазе на каљењу, су забележила наступе за... 0 20. 2023. ФК Црвена звезда је данас у клупском Музеју обележио јубилеје - 55 и 65 година од освајања Средњоевропског купа, на којем су... Arena Sport 1 Srbija - Live TV Kodi Serbia SPORT UŽIVO PRENOS. basketball Košarka UŽIVO; football Fudbal Košarka UŽIVO Fudbal UŽIVO. Arena Sport 1 Srbija. Ako stream ne radi ili koči, sve ... I POLUVREME: 43. minut: GOOOOOOOOOL!!! Katai pogađa za 2:0! 31. minut: Šut Erakovića glavom odlazi daleko preko gola. 29. minut: Sjajna prilika za Bena, ali odlično se postavio fudbaler Napretka i izblokirao njegov pokušaj. 11. minut: Šut Mirka Ivanića brani golman domaćih i šalje loptu u korner. 7. minut: Šutirao je Marjanović ka golu Borjana, ali neprecizno. 5. minut: GOOOOOOOOOL!!! Katai je izveo korner sa leve strane, Eraković podigao loptu, a Rodić sa druge stative preciznim udarcem glavom smestio loptu u mrežu domaćih! SASTAVI: Zvezda: Borjan - Gajić, Dragović, Eraković, Rodić - Petrović, Kanga - Ben, Ivanić, Katai - Pavkov Napredak: Jordanov –S. Jovanović, Mršić, Kerkez, Ćuković – Rašković – Đ. MINUT+3 - Olajinka loše zahvata loptu i visoko preko gola! Igra se još tri minuta. 89. MINUT - Krstić u poslednjem trenutku uklizava Šljiviću i otklanja opasnost pred golom Bajića. Na drugoj strani, Glazer brani i ispravlja grešku Rodića. 85. MINUT - Traže domaći penal zbog igranja rukom gostiju, ali u VAR sobi (Jelena Cvetković) ne smatraju tako. 83. MINUT - Žuti karton za Vukajlovića, slobodan udarac za Zvezdu sa desne strane. Azarov pogađa živi zid. 81. MINUT - Izlazi Kraso, menja ga Kangva. 79. MINUT - Bukari izblokiran u pokušaju sa 18 metara. 72. MINUT - Izmena u Napretku! Babić umesto Nenadovića. Ali lopta odlazi pored stative. 19. MINUT - Tri vezana kornera za Napredak, ali nema promene rezultata. 17. MINUT - Novi slobodan udarac za Zvezdu. Razdaljina nije baš mala. Pokušali su domaći igrači da kombinuju, ali na kraju lak posao za Bajića. 12. MINUT - Bukari prolazi po desnoj strani, ulazi u kazneni prostor protivnika, ali pokušava bez čekanja. Snažno iskosa, ali neprecizno. Propala je solidna prilika. 10. MINUT - Stamenić sa leve strane ulazi u kazneni, ali pokušaj dodavanja je presečen. Korner za domaćina. Izvodi ga Kraso. Otklanjaju opasnost gosti. Sudijska nadoknada od dva minuta u prvom poluvremenu 43. MINUT - Olajinka pravi sebi priliku za gol, ali onda neprecizno preko gola. 37. MINUT - GOL! Pogađa i Mijailović za 3:0! Sjajan šut sa 20-ak metara završava u mreži. Bajić se baca, pravi paradu, ali ne može da brani. 35. MINUT - GOL! Bukari za 2:0! Kraso sjajno proigrava Bukarija na desnoj strani. Lopta se onda odbija od loše postavljenog golmana Napretka, Bajića i završava u mreži. Udarac je bio prilično snažan. 31. MINUT - Stamenić ulazi po levoj strani, dva puta "zalama" rivale i centrira u srce kaznenog. Lučić je prihvata na drugoj strani, jedan "lažnjak", ali zatim neprecizno. Pokušao je da pogodi gornji suprotni ugao Bajića. 29. MINUT - Lučić ulazi u kazneni, pokušaj driblinga, da skloni loptu, ali mu to ne uspeva. Napredak se brani. 26. MINUT - Stamenić neoprezno gazi Ljubomirca na sredini terena. Kraći prekid i meč se brzo nastavlja. 25. MINUT - Pokušava Stamenić sa 18 metara, gađa dalji ugao Bajića. 0 Вредно раде првотимци Црвене звезде током репрезентативне паузе и спремају се за дуеле у Суперлиги Србије, националном купу и Лиги... 0 Вести27. 09. 2023. Преостали контигент пакета карата за Лигу шампиона је у онлајн продаји као и на... 0 31. 08. 2023. Распоред утакмица би требало да буде познат најкасније до суботе... 0 30. 05. 2023. Чланарина за најмлађе чланове (до 18 година) је непромењена 1200 динара. ТСК Нови Пазар uživo prenos 2022 29 октобар 2023 - Tavern 29. 10. 2023. — pre 23 sata — Novi Pazar · Napredak. 17:00. [[[ТВ! ]][] ТСК Железничар Панчево uživo prenos 2022 Ростислав... Pratite uživo konferenciju za ... ФК Војводина – Званична страница ФК Војводина Чукарички, 17. 10, Јавор, 17. 11, Спартак, 16. 12, ИМТ, 14. 13, Напредак, 14. 14, Раднички Прати Вошу уживо и онлајн. Сезонска улазница. Ти си наша прва љубав ... Nastavlja se meč. 49. MINUT - Ipak nema penala za Zvezdu. Posle odličnog poteza oboren Lučić i žuti za Mršića. Proveravalo se da li je bilo van kaznenog. I odluka je da je kontakt bio van kaznenog. Olajinka se spremao da izvede, ali nije imao priliku. U nastavku slobodan udarac, ali nema opasnosti po gol. 46. MINUT - Dve izmene u Napretku. Stanojlović umesto Stoiljkovića. Jović umesto Putinčanina. Bahar nije menjao u poluvremenu. Prvo poluvreme Kraj! 45. MINUT+2 - Kraso posle odbitka, šutira, ali lopta dodiruje Mršića. Korner, posle duže akcije, sudija Đorđević svira kraj poluvremena. U samoj završnici, Glazer je odlično intervenisao i ispravio grešku Milana Rodića, pa je tako Zvezda i dalje bez primljenog, a Napredak bez datog gola. Izraelac je i ranije imao nekoliko dobrih intervencija. Inače, Zvezda je danas igrala u nešto izmenjenom sastavu, bez Mirka Ivanića, Jovana Mijatovića i Stefana Lekovića, ali to se nije mnogo osetilo u igri, odnosno u rezultatu. U sledećem kolu čekaju nas dueli Mladost - Crvena zvezda u petak, odnosno Napredak - Vojvodina u nedelju. BLOG UŽIVO Drugo poluvreme Kraj utakmice! 90. minut: Šutirao je Ivanić, Jordanov ponovo sigurno interveniše. 83. minut: Dobar šut Gajića odbranio je Jordanov i poslao loptu u korner. 77. minut: Izmene i na drugoj strani - Gelor Kanga i Aleksandar Katai završavaju utakmicu. Menjaju ih Nenad Krstičić i Marko Lazetić. 67. minut: Izmene u ekipi Napretka - U igri Srđan Kočić koji se zamenio Uroša Račkovića, dok je Nemanja Krstić zamenio Đorđa Jovanovića. Kod Zvezde je u igri Slavoljub Srnić, dok je Milan Pavkov završio utakmicu. 60. minut: Dosta bolje izgleda ekipa Napretka u drugom poluvremenu! 52. minut: Gol domaćih nakon dužeg pregledanja poništio je VAR. (ДАНАС=) Чукарички Вождовац uživo live 8 октобар 2023 7. 10. 2023. — FK Čukarički FK Voždovac резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 8. окт 2023. у 15:30 GMT у Mozzart Bet ... MINUT - Parada Glazera, posle šuta Nenadovića. Tomić se prvo zagradio, a onda ostavio saigraču čiji pokušaj "poništava" golman Zvezde. 63. MINUT - Šut sa 20-ak metara, Jović pokušava, ali Glazer prebacuje preko prečke. Posle kornera pokušava i Stanojlović, ali bez promene rezultata. 58. MINUT - Bahar pravi tri izmene. Ulaze iskusni Milunović, kao i mladi Nedeljković i Šljivić. Izlaze Dragović, Mijailović i Lučić. 50. MINUT - Sudar glavama Miloradovića i Mijailovića. TV raspored fudbalskih mečeva TV PRENOSI; TIKET. Početna strana. Ponuda po danu. Ponuda po takmičenju. Rezultati i tabele. Još opcija Napredak-Čukarički. 15:00 - Arena 1 Premium. Bugarska, ... Црвена звезда ТСК uživo live 1 новембар 2023 Онлине 1. 11. 2023. — Beautifully Unblemished Vit Gr Group 30. 9. 2023. — 2023, 18:00, TSC - Mladost. napredak crvena zvezda uzivo prenos... (ТВ<<) ТСК Напредак uživo ... За све... 0 28. 2023. Прослава шесте узастопне титуле, али и историјске треће дупле круне у низу је... 0 25. 2023. Након што смо у претходне две године у финалима купа успевали да савладамо вечитог... 0 19. 2023. Бахар је рођен 21. септембра 1979. године, а тренерску каријеру започео је у Ирони... 0 18. 2023. Црвена звезда исказује захвалност Милошу Милојевићу на сјајној сарадњи и успесима... 0 22. 04. 2023. Fk Crvena zvezda - FK Napredak TV prenos uživo 6. 8. 2023. — Još jedna ubedljiva pobeda Crvene zvezde! Crveno-beli su posle odlične utakmice u prvom kolu protiv Vojvodine danas ponovo slavili i u 2.