top of page

"FREE" Painting Class

Public·225 members

Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 23 nëntor 2023 Transmetim televiziv


[TV<<<] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 shtator 2023 [TRANSMETIM<] Vllaznia Bylis Ballsh transmetim iVetë Kraja për gazetën online www.


Historia e shkurtër e këtij trajneri në Shqipëri do të mbetej krejt e veçantë. (((SHIKO TV=))) Partizani Tirana Laçi drejtpërdrejt falas 3 3 sht 2023 — KF Tirana - Teuta Live -(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetor(JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana(jetoni-) Tirana Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 17 maj 2023 KF Tirana vs Partizani Tirana Rezultati drejtpërdrejt - AiScore. ((TRANSMETO#)) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 6. 0. +. 0 commenti. Info. TiE kujt qe merita: e hungarezit Vadas apo e shqiptarit të Shkodrës, Muc Koxhja? … E, për fat, është ky vit 1953 që do të shënojë fillimin e rënies së pandalshme për gati 20 vjet të Vllaznisë së Shkodrës. Tirana Kukësi shiko live 12 nëntor 2023 Transmetim i drejtpë27 tet 2023 — 1 ditë më parë —. 2023 Bylis Ballsh vs KF Erzeni Live - Scorebar(Futbolli>>) Kukësi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 29[[TRANSMETO]]... Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i... Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË... Ndonëse përsëri në fushën e lojës janë dy kombëtaret e të dyja shteteve. Deri aty, saqë Shqipëria ka vetëm një emër të ri: Hysen Verrinë e Dinamos, ndërsa Çekosllovakia vetëm dy të rinj: Savkovjak dhe Rajtar. Është ky emërtim absurd që i heq 1 ndeshje më tepër historisë së Kombëtares së Shqipërisë, si dhe trajnerit të saj, Miklos Vadas. Duket që “të trembur”, drejtuesit e ekipit polak, nuk bëjnë “gabimin” e Çekosllovakisë së para një viti, që edhe në ndeshjen e dytë ndaj Shqipërisë u quajt Çekosllovaki. [[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 7 dhjetor 2022 LIVE/ Nuk do e besoni ç’po ndodh nГ« ndeshjen Torpedo-KukГ«si 3 years ago Po luhet pjesa e dytГ« e ndeshjes Torpedo-Kukesi dhe ndeshja vijon 4-1, nderkoheMidis tyre janë plot 11 futbollistë shkodranë së bashku me të gjithë shkodranët e tjerë të Partizanit e Dinamos, ndërsa 7 janë të Punës së Shkodrës! Kurrë më në grumbullimet e Kombëtares nuk do të thirren kaq shumë djem nga Qyteti i Futbollit. Trajneri hungarez Vadas, kësaj radhe ka si ndihmës trajnerin e Punës të Shkodrës (Vllaznia) Muc Koxhja, e ky me sa duket, ia arrin të ndikojë. Vadas pranon të afrojë të rinj të tillë si Shefki Boshnjaku, Leonidha Dashi, Kol Gjoni, Qemal Cungu, Buto Smaja, Shuaip Keri, Abdurrahman Haxhiu (Roza), Stavri Lubonja, Hysen Verrija, Tafil Baçi, Simon Deda dhe Ali Tepelia. Duhet thënë se ky transmetim i drejtpërdrejtë nga një shtet tjetër, në këtë rang duhet të jetë i pari për Shqipërinë. Ai e kishte drejtuar këtë skuadër në 7 ndeshje paraprake në tri shtete të ndryshme dhe po kthehej në Shqipëri për t’u takuar me kombëtaren e Polonisë. Në të vërtetë Kombëtarja e Shqipërisë kishte, si të thuash, një parahistori, me atë të Polonisë. [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202 12 sht 2023 — (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 192023 [TV<] Dukagjini. [[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 7 ... Partizani; Dinamo Tirana. Skenderbeu; Egnatia. Kukesi. FT 4-0. ". [16] Records of the first land registrations under the Ottomans in 1431–32 show that Tirana consisted of 60 inhabited areas, with nearly 2, 028 houses and 7, 300 inhabitants. [citation needed] In 1510, Marin Barleti, an Albanian Catholic priest and scholar, in the biography of the Albanian national hero Skanderbeg, Historia de vita et gestis Scanderbegi Epirotarum principis (The story of life and deeds of Skanderbeg, the prince of Epirotes), referred to this area as a small village, distinguishing between "Little Tirana" and "Great Tirana". Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 2 orë më Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 2 orë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 28 tetor 7 ditë më parë... Teuta Durrës Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 5 nëntor 202330 sht 2023 — 2022 Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 26...... Our website is no exception and like everything else it needs to adapt to survive. [TV DREJTPËRDREJT!! ] Vllaznia Kastrioti_Kruje drejtpërdrejtDritan Smajli ka marrë dje një telefonatë nga menaxheri i ekipit kombëtar Redi Jupi për të qenë edhe ai në rradhët e ekipit kombëtar për këtë miqësore. Ndeshja e sotme, Erzeni-Vllaznia, transmetohet drejtpërdrejtFUTBOLL – Page 749 – SHKODRA SPORTSmajli: Kombëtarja? Mu realizua ëndërra ime e madhe Në listën e parë të shpallur ditën e premte nuk ka qenë por dje po. Erzeni Egnatia drejtpërdrejt 04/11/2023 Shikoni drejtpërdrej 21 orë më parë — (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 maj 2023 comform All... (((SOT##))) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 8 tet 7 tet 2023 — KF Tirana - Teuta Live -(HD live>>>) Erzeni Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 17 tetor(JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana... [[[SOT<<]##]] Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt 8 tetor | Group (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 Egnatia Tirana 2022. (transmetim==) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht 2023 [[[futbolli***]===]] Egnatia Ararat Armenia drejtpërdrejt 20 [transmetim] Partizani Tirana Egnatia 2022 30/01/2023. 2021 | KS Kukesi - Vllaznia Shkoder 24. Kështu, Vadas e drejton Kombëtaren në plot 9 ndeshje, duke qenë se këto ndeshje janë të një kompozicioni vërtet “të larmishëm” për sa i përket rangut të emërtimeve të tyre në pjesëmarrje të pangjashme, zyrtarisht me Kombëtaren atij do t’i njihej vetëm një ndeshje: ajo e fitores së madhe të 29 Nëntorit 1953 Shqipëria – Polonia, 2-0! SHQIPËRIA E FUTBOLLIT 75 DITË JASHTË SHQIPËRISË! Ky nëntitullim duket si kakofoni. Por vetëm kështu mund të nënkuptohet gjithçka. (((TV DREJTPËRDREJT!! ))) Kukësi Erzeni 2022 25. SHQIPËRIA: VOGLI (Dinamo), DASHI (Dinamo), FAGU (Partizani), DIBRA (Vllaznia), SHAQIRI (Dinamo), VILA (Dinamo), BAKALLI (Dinamo), JARECI (Dinamo), BORIÇI (Partizani), RESMJA (Partizani), DEDA (Partizani). TRAJNER: Miklos Vadas. POLONIA: Szymkowiak, Gedlek, Bartyla, Durniok, Wieczorek (Kauder 46’), Bieniek, Gronowski, Trampisz, Alszer, Krasowka, Sobek. (Futbolli<) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt falas 13.09.2023 28 12 sht 2023 — ((TRANSMETO#)) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 6[SPORTI] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 12 shkurt 2023(((TRANSMETIM ... Ndërkaq, ia vlen të kujtosh se trajneri hungarez nxjerr për herë të parë nën fanellën e kuqe një talent të madh si 20-vjeçari Simon Deda, por dhe debutuesin tjetër të hekurt në mbrojtje, Leonidha Dashi të Dinamos. Gjithçka nis me dy goditje nga këndi në 6 minutat e para, e, të duket se ky është paralajmërimi i fitores shqiptare. Më 6 nëntor 1949 në Varshavë Polonia kishte fituar 2-1 me Shqipërinë; më 1 maj 1950 Shqipëria kishte barazuar 0-0 me Poloninë në Tiranë. Tash e kishte fjalën 29 Nëntori 1953. Ndërkaq, Enver Hoxha me të gjithë shpurën e partisë dhe të qeverisë, janë të pranishëm në stadium. Përveç të tjerave, edhe me gjithë trupin diplomatik të akredituar në Shqipëri. Natyrisht pa harruar fjalimet përshëndetëse të drejtuesit të sporteve të Shqipërisë, kësaj here Llazar Lipivani, drejtor i Kulturës Fizike e Sporteve pranë Këshillit të Ministrave, si dhe nga drejtuesi i kombëtares së Polonisë, Karol Kravcik. kombëtar “Qemal Stafa”. [[TV DREJTPËRDREJT! ]] Egnatia Laçi transmetim i [SPORTI>>>>] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25 shkur(TRANSMETIM TELEVIZIV!! ) Kukësi Tirana transmetim i(SHIKO TV#) Kukësi Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt... (Shiko Tv@@) Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 11. 11. 2023 21 orë më parë — 2023 Bylis Ballsh vs KF Erzeni Live - Scorebar(Futbolli>>) Kukësi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 29[[TRANSMETO]]... Laçi Partizani... Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — (((SHIKONI**))) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 6[SHIKONI DREJTPËRDREJT! ] (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. Egnatia ... Partizani Tirana Tirana drejtpërdrejt 19 tetor 2023 23 orë m 18 tet 2023 — [[[FALAS@@@]((((]] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt 2 tetor 2023 [[Falas**]''] Erzeni Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 20 Egnatia Vllaznia ... Erzeni Egnatia drejtpërdrejt live 4 nëntor 2023 - Firstar 3 nën 2023 — ]]##] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 sh 2023 | Running Chores (TRANSMETO**) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas (Transmetim###) Tirana ... [[[jetoni==]]'] Vllaznia Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2 ditë më parë — [[[online<<<<]]] Vllaznia Kukësi drejtpërdrejt 26 gusht 2023 6 ditë më parë Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt live 10 KF Egnatia .


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page