"FREE" Painting Class

Public·225 members

Krka Helios Suns živo online 22 november 2023

10. nov. 2023 — pred 21 urami — [GLEJ NA SPLETU###] Rogaška Helios Suns prenos v pred 3 dnevi — [[[TV! ]]+++] Hopsi vs Krka v živo online 4 oktober 2023 ...

(nogomet!!) Helios Suns Podčetrtek prenos v živo 30 oktober 29. okt. 2023 — (GLEJ NA SPLETU) Krka Ilirija prenos v živo 24 april 2023 Helios Suns vs Škofja Loka v živo online | תהילה אביטלVstopnice za Slovenije ... (Prenos v živo<<) Helios Suns Podčetrtek v živo 30.10.2023 29. okt. 2023 — Helios Suns vs Ilirija v živo brezplačno je 16 oktober 2023 6. okt. 2023 — maj 2023 — Krka potrdila prvo mesto, Podčetrtek boljši od Ilirije - ... [[Šport v živo]] Helios Suns Šenčur v živo brezplačno je 10 30. okt. 2023 — okt. 2023 — [TV V ŽIVO] Krka Helios Suns v živo online 23 maj 2023 H 23. maj [[[PROST@]']] Škofja Loka Helios Suns v živo brezplačno je 2 3. Krka je zmagala z 79:66 in ostaja stoodstotna na domači sceni. Tekma v Novem mestu je postregla tudi z bratskim spopadom, saj sta na nasprotnih bregovih stala Jurij Macura, ki je član Krke, in košarkar Ilirije Sergej Macura. Četrto zmago je v petek dosegel tudi Kansai Helios, ki je LTH Castings premagal s 77:72. GGD Šenčur je na drugi petkovi tekmi premagal Terme Olimia s 84:78. Na edini sobotni tekmi je Šentjur s 86:80 premagal Rogaško. V ponedeljek je Triglav ugnal Hopse, ki so še naprej brez uspeha. Liga Nova KBM, 3. krog Sportal Cedevita Olimpija prekinila negativni niz, dober odpor Krke v Podgorici Domžalčani so se z novo zmago pridružili Krki povsem na vrhu z razmerjem zmag in porazov 4-0. Gostitelji so v zadnjo četrtino vstopili s prednostjo 13 točk, v 33. so vodili 68:58, tri minute pred koncem pa jih je Šentjur oziroma 24-letni hrvaški organizator igre ujel na 74:74. Jurič je v zadnji četrtini dosegel 16 točk, zadnji dve je dal za vodstvo Šentjurja s 83:79. Met iz igre je imel 11:18, trojke 4:7, zbral pa je še pet podaj in tri skoke. Šestnajst točk je dodal Nal Belko, 13 točk in 14 skokov pa je v statistiko vpisal Abayomi Iyiola. Jurij Macura srečnejši po spopadu z bratom Sergejem Novomeščani ostajajo neporaženi, Ilirijani so doživeli tretji zaporedni poraz. Krka je vodila večji del srečanja, Ilirija pa je vseskozi vztrajno lovila zaostanek, a se ni nikoli dovolj približala, da bi ogrozila zmago domačinov. [[[NA SPLETU]#]] Krka Šentjur v živo 15 november 2023 ... ŽIVO==) Krka Helios Suns v živo brezplačno je 23 maj 20232022... Cedevita +++] Hopsi vs Krka v živo online 4 oktober 2023 pred 3. Šentjur Ilirija v živo ... Helios je za četrto zmago pošteno garal, Hopsi še naprej 23. okt. 2023 — Helios Suns kk Rogaška KK Krka Novo mesto Liga Nova KBM. Kaj gledate V živo: noro, kaj se dogaja v Franciji! Prekrasen dan za Hrvaško. Ne ... Domači so imeli ob koncu tudi bolj mirne roke in so s črte prostih metov potrdili zmago. Pri domačih je bil strelsko neustavljiv Blaž Mahkovic, končal je pri 30 točkah, Tibor Mirtič jih je dodal 17. Gostje so imeli strelske vloge bolj enakomerno porazdeljene, peterica je dosegla vsaj deset točk, največ (13 in 12) pa Jugovic in Siniša Bilić. 30 točk Juriča za zmago Šentjurja Košarkarji Šentjurja so z odlično zadnjo četrtino in na krilih Marka Juriča, ki je v zadnjih desetih minutah dosegel 16 od svojih 30 točk, premagali Rogaško in se povzpeli na tretji najboljši izkupiček v ligi Nova KBM (3-1). Krka vs Šentjur in prenosi v živo online 15/11/2023 pred 6 dnevi — 2023 — Krka Hopsi v živo online 31 januar. Krka outrebounded Rogaska (GLEJ NA SPLETU) Krka Ilirija prenos v živo 24 april 2023 Helios Suns vs. Helios Domžale proti KK Krka Novo Mesto rezultati v živo, Tekma Helios Domžale - KK Krka Novo Mesto v živo se začne 22. nov. 2023 ob 16:45:00 UTC. Spremljajte tekmo na SofaScore z rezultati v živo in statistikami. Helios Suns Podčetrtek in prenosi v živo online 30 oktober 2 pred 3 dnevi — [ŠPORT V ŽIVO] Ilirija vs Helios Suns v živo online 5 maj 20 Ilirija. Helios Suns Ilirija in prenosi v živo onli (GLEJTE V ŽIVO!!!) Krka ... Krka vs Šentjur v živo 15 november 2023 Glejte v živo pred 6 dnevi — Helios Suns vs Podčetrtek in prenosi v ž 30. okt. 2023 — [Šport Podčetrtek Krka živo online 05.11.2023 Glejte v živo 13. okt 13. okt ... Helios je za četrto zmago pošteno garal, Hopsi še naprej brez zmageLIGA NOVA KBM, 4. KROG Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev. 0, 07 termometer Avtorji: M. P., S. K., Š. L., STA Helios je prišel do nove zmage. Z obračunom Krke in Ilirije se je že v sredo začel četrti krog lige Nova KBM. [TV V ŽIVO>] Škofja Loka vs Hopsi živo online 4 november 3. nov. 2023 — Helios Suns vs Škofja Loka v živo online | תהילה אביטלVstopnice za 78. 82. 83. 16. 04. Z. Krka. Podgorica. 86. 74. 14. Sutjeska. 91. 12. [TV v živo**] Krka vs Šentjur v živo brezplačno je 15 novemb pred 6 dnevi — okt. 2023 — Šentjur Hopsi in prenosi v živo online 13 oktober 2023 31. j pred 23 urami — (((PRETAKANJE))) Krka vs Helios Suns v živo brezplačno ... KK Krka ... Krka je redni del tekmovanja mladinske regionalne Lige ABA. Naši fantje danes Kansai Helios Domžale : Krka Hala Komunalnega centra. 24.11.2023, 18:30. Krka ... (PAZI###) Rogaška Hopsi prenos v živo 18 november 2023 pred 4 dnevi — 2023 — PRENOS V ŽIVO#) Hopsi vs Krka živo online 04. 10. 2023 2023 (((PRENOS Helios Suns vs Podčetrtek živo online 30 oktober 2023 Tekma 30.