top of page

"FREE" Painting Class

Public·242 members

Lietkabelis Śląsk tiesioginę sporto srautinę transliaciją 22 lapkričio 2023 Laisvas

3 Sport, Treč. 05:00 · Utah Jazz · EuroCup · Vroclavo Slask, LRT Plius, Treč. 19:00 · Panevėžio 7bet-Lietkabelis · BCL · Sasario Banco di Sardegna, 3 Sport 2 ...

Rokas Jokubaitis pelnė 13 taškų bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o Igno Brazdeikio sąskaitoje - 11 taškų. Nugalėtojams Bogdanas Bogdanovičius įmetė 21 tašką. Šiame mače neveikė Lietuvos rinktinės stiprybės. Jie pataikė devynis tritaškius iš 28, iš jų penki taiklūs tritaškiai buvo tik pirmajame kėlinyje. Jie taip pat pralaimėjo kovą dėl kamuolių 28:33. Lietuviai pataikė pirmus keturis tritaškius. Po vieną įmetė J. (TIESIOGIAI===) Juodkalnija Lietuva tiesioginę sporto srauti (TIESIOGIAI===) Juodkalnija Lietuva tiesioginę sporto srautinę transliaciją 16 lapkričio 2023 Žiūrėkite krepšinio (Eurolyga), futbolo, ledo ritulio ir kitų ... Slask Wroclaw vs. Lietkabelis Tiesioginės sporto transliacijos, statymai gyvai, kazino žaidimai, lošimo automatai Betsafe programėlėje. Download. iPhone. Mastercard SecureCode Verified by ... Trečiąjį kėlinį Lietuva pradėjo I. Brazdeikio tritaškiu, vėliau du taškus pridėjo R. Jokubaitis. Vienu metu skirtumas dar mažėjo iki penkių taškų, bet tada mūsiškiai vėl ėmė strigti. Per vieną kėlinį tris tritaškius pataikė S. Jovičius ir serbai bėgo į priekį. Pasibaigus trečiajam kėliniui Lietuva atsiliko 55:73. Paskutiniame ketvirtyje minučių gavo jau retai žaidžiantys G. Maldūnas ir D. Sirvydis, o deficitas vienu metu augo iki 25 taškų. Lietuvių varžovai kovoje dėl 5-8 vietų dar nėra žinomi. Tiesioginės krepšinio transliacijos internetu - Basketnews.lt 3 Sport, Treč. 05:00 · Utah Jazz · EuroCup · Vroclavo Slask, LRT Plius, Treč. 19:00 · Panevėžio 7bet-Lietkabelis · BCL · Sasario Banco di Sardegna, 3 Sport 2 ... VideoSportas.lt: Lietuviško sporto tiesioginės transliacijos ir VideoSportas.lt - tiesioginės transliacijos, naujienos ir vaizdo įrašai apie lietuvišką sportą. Žiūrėkite lietuviškų sporto renginių tiesiogines ... Eurolyga per LRT sugrįžta: pirmoji šio sezono „Žalgirio“ kova 2023-10-02 — Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ – Trento „Dolomiti Energia“. Tiesioginė transliacija iš Panevėžio per LRT PLIUS ir portale LRT.lt. Kaip visada ... Krepšinis. Europos taurė. Panevėžio „Lietkabelis“ 2022-01-18 — Krepšinis. Europos taurė. Panevėžio „Lietkabelis“ – Vroclavo „Slask“ 2022.01.18 20 Tiesioginė transliacija iš Panevėžio. # LRT TELEVIZIJA# ... BC „7bet-Lietkabelis“ Krepšinio klubas 7bet-Lietkabelis. 2023-24 m. sezono bilietus ir atributiką Registruojantis sutinku gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus. REGISTRUOTIS. Stebėkite LKL rungtynių „Lietkabelis“ - Delfi video - Delfi Stebėkite LKL rungtynių „Lietkabelis“ - „Šiauliai“ tiesioginę transliaciją. 4692. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynės Panevėžyje ...Delfi · 2015-04-25 Tvarkaraštis - LKL.LT 7bet-Lietkabelis LIE. BTV Go3. Bilietai. Jonavos sporto arena, Jonava. JSK · CBet 19:10 · Uniclub Casino - Juventus JUV. BTV Go3 · Bilietai. 2023 m. lapkričio ... Strigę lietuviai pralaimėjo Pasaulio taurės ketvirtfinalyje 2023-09-05 — Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama ...