top of page

"FREE" Painting Class

Public·233 members

Vllaznia Laçi 2022 24 nëntor 2023


Football mania - Jeu: Albania Superliga 2021/2022 Arrondissez: 19 06/02/2022, Laçi 1 - 0 Vllaznia Shkodër, Stadiumi Laçi (Laç)


KF Vllaznia vs FK Laci » Predictions, Odds, Live Scores & StreamsAs these teams only met in the recent past on 19. 09. 2023, this upcoming competition is sure to ignite old rivalries. KF Laci won the last match, scoring 2-1, so expectations of the Vllaznia Shkoder players and fans are high for this match. KF Laci were victorious during the last 2 matches out of the 3 they played against Vllaznia Shkoder. They're expected to win this match also. In the last three matches of the two teams facing each other, KF Laci scored a total of 5 goals while Vllaznia Shkoder only scored 2. Laci - Vllaznia, 16.10.2022 - H2H stats, results, odds 16 tet 2022 — Superliga: Laci - Vllaznia. Find the Laci v Vllaznia head-to-head record, latest results, odds comparison and Superliga standings. Pamje nga ndeshja, futboll femra Vllaznia-Laçi, 8-0(Shkodër-9 YouTube YouTube 15:48 YouTube Veriu Sport 9 tet 2022 9 tet 2022 Live events Vllaznia Shkodër vs Laçi - Cup 2022Log in to access NameThe username can only contain letters, numbers and underscores. PasswordInvalid password Login Have you forgotten your password? By registering you agree to our terms and conditions terms of use and privacy policy Don't have an account? Sign up. UserThe username can only contain letters, numbers and underscores. E-mail address Confirm email addressEmail addresses are not the same Password Repeat passwordInvalid password I am over 14 years of age Already have an account? Log in to your account. Laci vs KF Vllaznia Shkodër - 2022-02-06 6 shk 2022 — Event: Laci vs KF Vllaznia Shkodër, Artwork, Results, Report, Scores, Top Scorers, Banner, Logo, Poster, Fanart, Map, Attendance. Fituan para edhe nga humbjet/ Sa morën Tirana, Laçi, Vllaznia dhe PartizaniFushata europiane e klubeve shqiptare ka qenë ndër më të dobëtat sa i përket paraqitjes sportive, ku në 12 ndeshjet që zhvilluan të katërta skuadrat Tirana, Partizani, Laci dhe Vllaznia kanë regjistruar vetëm 2 fitore, 7 humbje dhe 3 barazime. Tirana është ekipi me bilancin më negativ në Kupat e Europës, 4 ndeshje 4 humbje, megjithatë është skaudra që ka përfituar më shumë financiarisht nisur edhe nga fakti që është kampionia e vendit. Aventura e saj europiane u mbyll mbrëmjen e së enjtes në raundin e dytë të Ligës së Konferencave, me një cek europian prej 810 mijë eurosh. Vetëm prej titulli kampion bardheblutë përfituan nga UEFA 250 mijë euro, më pas pjesëmarrja në raundin e parë eliminator të Champions League i dha 100. Salternative Group 11 nën 2023 — [Transmetim televiziv<<<]][[] Vllaznia Laçi drejtpërdrejt live 11 nëntor 2023 KF Vllaznia vs FK Laci ❱ 11.11.2023 ❱ Football ❱ Abissnet ... Laci 2-0 Vllaznia Shkoder - March 19, 2023 / Kategoria Superiore 2022/2023We've detected that you are using AdBlock Plus or some other adblocking software which is preventing the page from fully loading. We don't have any banner, Flash, animation, obnoxious sound, or popup ad. We do not implement these annoying types of ads! We need money to operate the site, and almost all of it comes from our online advertising. KF Vllaznia vs FK Laci » Predictions, Odds, Live Scores & KF Vllaznia vs FK Laci ❱ 24.11.2023 ❱ Football ❱ Abissnet Superiore ✔️Free Betting Tips & Predictions ⚡ Livescore Best Betting Odds ⭐ Live ... Vllaznia 4-1 Laci - Kategoria Superiore 2022/2023 Head to Vllaznia take on Laci in the 2022/2023 Kategoria Superiore on Saturday, January 21, 2023. Triumfi i Vllaznisë erdhi pikërisht nga një gjuajtje me kokë e Hoxhajt në minutën e 18-të dhe goli i Adilit në minutën e 95-të. Janë kurbinasit ata të cilët kalojnë të parët në avantazh që në minutën e katërt me Guindo, pas një topi të dhënë saktë nga Velija. Festë në kampin e kurbinasve dhe nga tifozeria e ekipit në “Air Albania”. Pas golit të skuadrës së drejtuar nga Duro, Vllaznia kërkon me ngulm golin e barazimit, duke tentuar disa herë dhe duke kontrolluar topin mjaft mirë. Goli erdhi në minutën e 18-të, pas një aksioni nga e majta e Liridon Latifit, i cili pasi shmang dy lojtarë të Laçit, kroson brenda zonës ku gjendet Hoxhaj, i cili gjuan bukur me kokë topin duke e dërguar në rrjetë dhe duke barazuar shifrat. Most bets that are predicted to have a higher payout rate than they should often require you take a lot of metrics into consideration such as last matches performance, goals, goal averages, lineups or h2h records. While KF Vllaznia Shkoder is predicted to win (chances are around 38. 5%), the margins are rather tight and the match could easily go either way. Chances for a draw are at 28. 4%, a victory of KF Laçi is given a 33. 1% chance. You may also want to consider these facts before you bet: Even if the match results in a draw, you will be pleased to know that both teams are meeting again in the near future. Vllaznia përmbys Laçin dhe fiton Kupën e Shqipërisë për të dytin vit radhazi! - FSHFKupa e Shqipërisë shkon sërish në Shkodër! Për të dytin edicion radhazi, Vllaznia shpallet ekipi fitues i Kupës së Shqipërisë, pasi mundi me përmbysje Laçin në “Air Albania” me rezultatin 2-1. Dy skuadrat dhuruan një lojë fantastike, në praninë e tifozerive përkatëse, të cilat kishin mbushur stadiumin “Air Albania” në përkrahje të ekipeve të tyre të zemrës. Temperatures on 24. 11. 2023 are expected to reach 6°C, so the teams will have to watch themselves. Precipitation could also be a challenge, since chances for rain are quite high. With KF Laci being on the 4th position of the league, there's a lot to be expected from them; and since KF Vllaznia Shkoder's performance in the league isn't as great (currently they're on the 8th position), this could be an fairly easy match for them. There are some crucial things that you can do to help you pick out a winner; however, the key is to look for value in your betting selection. Live Cup Match: Vllaznia Shkoder v KF Laci on 31-May-2022 31 maj 2022 — Cup: Vllaznia Shkoder v KF Laci. Stadiumi Loro Boriçi. Finished 1 - 1 (FT). (HT: 1 - 1). Goal, 45. 45. Goal, 120. Related Stories. KF Vllaznia vs FK Laci Oddspedia TipAfter a thorough analysis of stats, recent form and H2H games between KF Vllaznia and FK Laci, our Oddspedia algorithm has predicted the following outcome: KF Vllaznia 1: 1 FK LaciMatch DetailsKF Vllaznia v FK LaciAbissnet Superiore AlbaniaDate - 24/11/2023Starting time - 16:00 UTCVenue: -, -, -Compare KF Vllaznia v FK Laci Betting Odds In the KF Vllaznia - FK Laci odds tab, explore betting odds across 24 bookmakers in 30 betting markets. 000 euro, eliminimi prej aty i dha 100. 000 euro të tjera si pjesmarrëse në raundin e dytë eliminator të Ligës së Konferencave. Humbja në të dyja ndeshjet ndaj Zrinjskit që e nxorri tërësisht jashtë kompeticioneve europianeTiranën por që i jep mundësinë e përfitimit të bonusit të të eliminuarit prej 350. 000 euro. Skuadra e dytë për sa i përket përfitimeve nga Kupat e Europës është Laci. Pjesmarrë në dy raunde të Ligës së Konferencave, kurbinasit i mbyllën këto 4 ndeshje me një bilanc 1 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje që të përkthyera në shifra janë 550. 000 euro të fituara. Me 450 mijë euro të fituara e mbylli Vllaznia aventurën europiane. Si fituesit e Kupës së Republikës shkodranët morën pjesë në raundin e dytë eliminator të Ligës së Konferencave ku me 1 barazim dhe 1 humbje plus bonusin e të t eliminuarit siguruan një shumë që bazuar në shpenzimet e tyre sezonale janë thuajse 50% e tyre. KF Vllaznia vs. KF Laçi 2021-2022 Watch the 2021-2022 KF Vllaznia vs. KF Laçi Kupa e Shqipërisë Final full match held at Arena Kombëtare (Tirana) on Footballia. Shkodranët nuk ndalen te goli i barazimit, por tentojnë të gjejnë sërish rrjetën e kurbinasve, duke bërë që pjesa e parë të flasë totalisht për ta. Pavarësisht rasteve të krijuara, 45 minutat e para mbyllen me barazimin 1-1. Me nisjen e fraksionit të dytë, Laçi bëhet më kërkues për golin e epërsisë, duke iu afruar disa herë zonës shkodrane dhe duke tentuar me Akiniemin, Velijan dhe Guindon, por pa rezultat. Edhe kjo pjesë e lojës mbyllet me shifrat 1-1, teksa skuadrat i drejtohen minutave shtesë, ku shkodranët gjejnë golin e epërsisë pas një predhe të Adilit, që nuk pritet nga portieri i kurbinasve. 2-1 për Vllazninë! Edhe në pjesën e dytë të kohës shtesë, skuadrat dhurojnë mjaft lojë të bukur, por rezultati mbetet i pandryshuar. Në fund të ndeshjes, u zhvillua edhe ceremonia e dhënies së medaljeve dhe Kupës së Shqipërisë, që iu dorëzuan shkodranëve nga Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe Sekretari i Përgjithshëm, Ilir Shulku. KF Laci vs Vllaznia Shkodër predictions and stats 6 shk 2022 — KF Laci vs Vllaznia Shkodër football predictions and statistics for this match of Albania Super League on 06/02/2022.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page